„Bosch Global Supplier Award” dla Grupy Salzgitter | salzgitter.pl

Aktualności

„Bosch Global Supplier Award” dla Grupy Salzgitter

Dodano: 02.08.2023

Salzgitter AG jest jednym z najlepszych dostawców firmy Bosch na całym świecie i dlatego 14 lipca podczas uroczystej ceremonii otrzymał nagrodę „Bosch Global Supplier Award”. Salzgitter AG otrzymał nagrodę w kategorii „Surowce i komponenty” za „Najwyższą jakość i doskonałe wyniki jako dostawca” we współpracy ze spółką zależną Bosch BSH Hausgeräte GmbH.

„Bosch Global Supplier Award” dla Grupy Salzgitter

„Bosch Global Supplier Award” dla Grupy Salzgitter

Spośród około 35 000 dostawców Bosch przyznał nagrody łącznie 46 z 11 krajów. Grupa Bosch już po raz 18. doceniła ponadprzeciętne wyniki swoich dostawców w zakresie produkcji lub dostaw surowców, produktów czy usług – w szczególności pod względem jakości, kosztów, zrównoważonego rozwoju i innowacji.

Phillip Meiser, Dyrektor Sprzedaży Salzgitter Flachstahl GmbH: „Jesteśmy bardzo dumni jako firma z otrzymania tej wyjątkowej nagrody. Pokazuje nam to, że zdecydowanie jesteśmy na dobrej drodze, jeśli chodzi o dostarczanie naszym klientom innowacyjnych, zrównoważonych i przede wszystkim „zielonych” produktów. Zgodnie z naszym mottem #hierpassierts. Dziękuję przede wszystkim pracownikom Salzgitter AG, których zaangażowanie przyczyniło się do tego sukcesu”.

Michael van der Vlist, dyrektor zarządzający Salzgitter Mannesmann Stahlservice GmbH: „Jako wieloletni partner Salzgitter Flachstahl GmbH, również cieszymy się z Global Supplier Award. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami, naszą szeroką gamę produktów można znaleźć w wielu dziedzinach życia codziennego, w wyposażeniu fabryk i sklepów, w przemyśle motoryzacyjnym, w sektorze meblarskim, a nawet w sprzęcie AGD. Zgodnie z naszym mottem „Nasz świat jest ze stali”.

Dr Arne Flemming, dyrektor ds. zarządzania łańcuchem dostaw w firmie Bosch: ” Bosch Global Supplier Award jest wyrazem uznania dla naszych najlepszych dostawców. Zdobywcy nagród należą zatem do czołówki naszej bazy liczącej około 35 000 firm na całym świecie”.

O nagrodzie „Bosch Global Supplier Award

Co dwa lata Bosch honoruje najlepszych dostawców na całym świecie nagrodą „Bosch Global Supplier Award”. Firma technologiczno-usługowa przyznaje nagrodę za ponadprzeciętne wyniki w zakresie produkcji i dostaw surowców, produktów lub usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie różnych kryteriów w kategoriach zakupów pośrednich i usług, a także surowców i komponentów. Bosch honoruje najlepsze wyniki swoich dostawców tą nagrodą, która jest uznawana w kręgach branżowych, od 1987 roku. W kategorii specjalnej „Zrównoważony rozwój” interdyscyplinarne jury ocenia wyniki dostawców w zakresie zrównoważonego rozwoju. Finaliści w tej kategorii mają co najmniej ocenę „A-” w renomowanym Carbon Disclosure Project (CDP) i wnoszą wzorowy wkład w neutralność klimatyczną.

Za: www.salzgitter-ag.com