Działania Salzgitter związane z epidemią | Aktualności | Salzgitter

Aktualności

DZIAŁANIA ZWIĄZANE Z EPIDEMIĄ

Dodano: 19.03.2020

Szanowni Państwo,
Drodzy Klienci,

Pragniemy przekazać Państwu najważniejsze informacje dotyczące kluczowych działań podjętych przez Salzgitter Mannesmann Stahlhandel w związku z rozwojem sytuacji wywołanej zagrożeniem koronawirusem w Polsce.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Kontrahentów i Pracowników jak również zabezpieczenie funkcjonowania firmy i zapewnienie ciągłości dostaw do Klientów.
W tym celu stosujemy wzmożone środki ostrożności we wszystkich obszarach firmy, aby ograniczyć potencjalne ryzyka i utrzymać wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Dodatkowo podjęliśmy szereg działań prewencyjnych oraz wprowadziliśmy liczne procedury, aby proces obsługi sprzedaży i dostaw nie został zagrożony.

  • Ograniczamy do odwołania bezpośrednie kontakty naszych Pracowników z Państwem i prosimy o kontakt wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.
  • Uruchomiliśmy dla części Pracowników możliwość pracy zdalnej, aby proces w obszarze przygotowywania ofert i przyjmowania zamówień nie został zakłócony.
  • Na magazynach wprowadzone zostały zaostrzone procedury bezpieczeństwa w celu kontynuacji realizacji wysyłek oraz przyjęć.
  • Nasze zakłady produkcyjne pracują obecnie bez problemów, realizując dostawy zgodnie z zamówieniami.

Wierzymy, że działania i procedury, które podejmujemy przyczynią się do zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa naszych Pracowników oraz spowodują, iż potencjalne zagrożenie nie wpłynie na kontynuację realizowanych zamówień.
Jednocześnie pragniemy zapewnić, że dalej dokładać będziemy starań, aby utrzymać odpowiednią jakość naszych usług i dostaw.

Zarząd spółki,
Salzgitter Mannesmann Stahlhandel Sp. z o.o.