„Ludzie ze stali” w Harpagańskiej Crossowej Dysze - Salzgitter

Aktualności

„Ludzie ze stali” w Harpagańskiej Crossowej Dysze

Dodano: 04.04.2023

Nie zabrakło silnej reprezentacji Salzgittera w trzeciej już edycji Harpagańskiej Crossowej Dychy. Impreza, organizowana przez Stowarzyszenie Harpagan Sosnowiec, odbyła się w niedzielę, 26 marca.

Rywalizacja, której miejscem było województwo śląskie, podzielona była w sumie na trzy kategorie: bieg indywidualny, grupowy i nordic walking. Wszystkie trzy łączył dystans – tytułowe 10 km – a także wspaniała atmosfera. Jak poszło ekipie biegaczy z „Ludzi ze stali”?

Bieg indywidualny:

Michał Gajocha (44. miejsce), Artur Papierniak (45. miejsce), Przemysław Dulka (63. miejsce) Janusz Cichoń (146. miejsce), Szymon Napierski (161. miejsce), Anna Domagała (279. miejsce). Łączna ilość zawodników: 324

Bieg grupowy:

Drużyna w składzie: Michał Gajocha, Artur Papierniak i Anna Domagała ulokowała się na 11 pozycji. W sumie startowało 19 zespołów.

Nordic walking

W marszu nordic walking Salzgitter reprezentował Grzegorz Mazur, który zajął 25 miejsce na 50 uczestników.

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Czekamy na kolejne, sportowe wydarzenia z udziałem „Ludzi ze stali” – już teraz wiemy, że nie jest to ostatnia impreza crossowa w której nasi przedstawiciele wzięli udział… Harpagańska Crossowa Dycho – do zobaczenia!