Wyłączność na sprzedaż profili gorących MSH | Aktualności | Salzgitter

Aktualności

Wyłączność na sprzedaż profili gorących MSH (EN 10210)

Dodano: 22.10.2020

Wyłączność na sprzedaż profili gorących MSH (EN 10210)

Grupa Salzgitter Mannesmann Handel rozszerzyła swoje portfolio produktów i oferuje profile walcowane na gorąco MSH (Mannesmann Stahlbau Hohlprofil)
wykonane wg normy EN 10210 z produkcji należącej do koncernu Salzgitter AG – huty Mannesmann Line Pipe (MLP)od teraz na wyłączność.
To wzmacnia naszą pozycję na rynku jako dostawcy pełnego asortymentu profili walcowanych na gorąco MSH, które są pożądane na całym świecie ze względu na ich doskonałą jakość i zastosowanie w konstrukcji stalowej.W różnych wymiarach i grubości ścianek stosuję się je w konstrukcjach stalowych, budowie maszyn, rolnictwie a także na konstrukcję fundamentów w morskiej branży wiatrowej jak i wielu innych obszarach. Profile MSH produkowane są w hucie MLP w niemieckiej miejscowości Hamm. Salzgitter Mannesmann Stahlhandel dysponuje nowym magazynem, aby móc dostarczać ten produkt bezpośrednio do odbiorców lub uzupełniać stany magazynowe również w Polsce co otwiera spółce i jej Klientom nowe możliwości. Teraz możemy realizować duże projekty i umowy ramowe z bardzo krótkim terminem dostawy.

 „Współpraca z zakładem Mannesmann Line Pipe jest dobrym przykładem kooperacji w całej grupie w obszarach biznesowych.
Zgodnie z modelem YOUNITED koncernu Salzgitter i jego wartościami ” powiedział Robert Karolczak – menadżer produktu rury Polska.


 

 

 

 

 

 

Przykład zastosowania profili MSH: Nowoczesna spalarnia śmieci „Amager Bakke” w Kopenhadze została wybudowana przez zakład konstrukcji stalowych Zublin Stahlbau GmbH.