Obróbka profili i kształtowników stalowych - Wszystko co musisz wiedzieć o cięciu i obróbce kształtowników profili stalowych! - Salzgitter

Warto wiedzieć

Obróbka profili i kształtowników stalowych – Wszystko co musisz wiedzieć o cięciu i obróbce kształtowników profili stalowych!

Jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw na europejskim rynku dystrybucji stali

Nasza firma – Cięcie profili i kształtowników stalowych

Cięcie stali na wymiar to nieodłączna część wielu projektów budowlanych i metalurgicznych. Wyroby stalowe produkowane są w standardowych wymiarach dlatego precyzyjne i skuteczne cięcie stali ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia oczekiwanych rezultatów w konstrukcjach stalowych. Wybór odpowiedniej metody cięcia, dostosowanie parametrów do konkretnego materiału, a także regularne dbanie o narzędzia to kluczowe aspekty skutecznego i efektywnego przetwarzania stali.

Jesteśmy dumni z faktu, że nasza firma oferuje kompleksowe usługi cięcia profili stalowych, wyróżniając się doświadczeniem, nowoczesnym sprzętem i zespołem doświadczonych pracowników. Nasze doświadczenie w branży metalurgicznej pozwala zrozumieć nam różnorodne potrzeby klientów, a nowoczesny sprzęt np. automatyczna maszyna CNC do obróbki stali umożliwiają skuteczne sprostanie nawet najbardziej wymagającym projektom. Zapewniamy cięcie kształtowników z bardzo dużą dokładnością wraz z bardzo wysoką jakością powierzchni oraz krawędzi po cięciu. Zastosowana technologia cięcia piłą taśmową nie wymaga dodatkowej obróbki wykonanych elementów. Cięcie piłą taśmową pozwala również na szybką realizację zleceń przy jednocześnie akceptowalnych kosztach wykonania.

Działamy z pasją, dbając o każdy etap procesu cięcia, a nasz doświadczony zespół gwarantuje bezproblemową realizację zleceń. Nasz priorytet to dostarczanie usług najwyższej jakości, zawsze dbając o zadowolenie klientów.

Posiadając bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie cięcia kształtowników i profili oferujemy:

Nasza firma – Obróbka CNC kształtowników i profili stalowych

Nasza firma posiadając do tej pory bogate doświadczenie w cięciu kształtowników i profili stalowych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiła nowoczesną automatyczną linię do ciecia oraz obróbki skrawaniem CNC kształtowników i profili stalowych. Dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym podejmujemy się nawet realizacji najtrudniejszych wyzwań jakimi są bardzo wymagające zamówienia naszych klientów. Obróbka profili i kształtowników wraz z automatycznym cięciem jest procesem skomplikowanym wymagającym od nas dużej wiedzy i doświadczenia. Wymaga to od nas stosowania narzędzi o najwyższej jakości. Cały proces jest również wspomagany nowoczesnymi rozwiązaniami jakimi są używane przez nas systemy CAD/CAM.

W dziedzinie obróbki profili i kształtowników stalowych nasza firma oferuje jednoczesną obróbkę w 3 osiach roboczych:

  • wiercenie otworów: ø 4mm – ø 40 mm,
  • gwintowanie otworów: M5 – M36,
  • frezowanie standardowe otworów okrągłych: max ø 200mm,
  • frezowanie otworów podłużnych: min 12-22mm max 60 – 180mm,
  • wykonywanie standardowych podcięć/frezowań na kształtownikach stalowych zgodnie z normą 1090,
  • trwałe znakowanie / grawerowanie,
  • niestandardowe frezowanie wycięć o nieregularnych kształtach zgodnie z dokumentacją klienta,

W zakresie obróbki kształtowników i profili staramy się realizować najbardziej wymagające projekty. Do każdego projektu podchodzić indywidualnie starając się zapewnić najwyższy poziom obsługi.

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz, na pewno pomożemy.

Zadzwoń

+48 63 27 438 00

Napisz

biuro@salzgitter.pl