Kontakt - Salzgitter

Zapraszamy do współpracy

Kontakt

Jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw na europejskim rynku dystrybucji stali

Salzgitter Mannesmann Stahlhandel Sp. z o.o.

ul. Poznańska 41
62-400 Słupca

Tel.: +48 63 27 438 00, +48 63 27 438 01
Fax: +48 63 27 438 08, +48 63 27 438 09
Web: www.salzgitter.pl
Email: biuro@salzgitter.pl

NIP: 667-15-32-402
REGON: 311011046

mBank SA:
79 1140 1124 0000 2112 7100 1001 (PLN)

BNP Paribas Bank Polska S.A:
84 1600 1084 0004 0507 6660 9001 (PLN)

Rejestracja: Sąd Rejonowy w Poznaniu
KRS: 0000076516
Kapitał Zakładowy: 14.340.000 PLN

W zakresie dystrybucji z magazynów w Europie
do Państwa dyspozycji jest ponad 1.500 pracowników
w 35 lokalizacjach na terenie 10 krajów europejskich.

Napisz do nas wiadomość!

Możesz skontaktować się z nami na wiele sposobów, jednym z nich jest wysłanie wiadomości poprzez formularz.






    Słupca

    SIEDZIBA FIRMY / BIURO HANDLOWE

    Tel.: +48 63 274 38 00
    ul. Poznańska 41, 62-400 Słupca
    Pon – Czw: 08:00 – 16:00, Piątek: 08:00 – 15:00

    Rogoźno

    MAGAZYN

    Tel.: +48 67 268 48 14
    ul. Fabryczna 7, 64-610 Rogoźno
    Załadunki: Pon – Pt: 09:00 – 19:00
    Rozładunki: Pon – Pt: 06:00 – 09:00 oraz 19:00 – 22:00

    Sosnowiec

    BIURO HANDLOWE / MAGAZYN

    Tel.: +48 32 787 38 00
    ul. Inwestycyjna 9, 41-208 Sosnowiec
    Pon – Czw: 08:00 – 16:00, Piątek: 08:00 – 15:00

    MAGAZYN
    Załadunki: Pon – Pt: 06:00 – 22:00
    Rozładunki: Pon – Pt: 22:00 – 06:00

    Czarna Białostocka

    MAGAZYN

    Tel.: +48 663 076 449
    ul. Fabryczna 7/29, 16-012 Czarna Białostocka
    Załadunki: Pon – Pt: 07:30 – 15:30
    Rozładunki: Pon – Pt: 07:30 – 15:30

    Ryga / Łotwa

    MAGAZYN

    Tel.: +48 663 076 449
    ul. Daugavrivas 93, LV-1007 Ryga
    mail: riga@salzgitter.pl
    Załadunki: Pon – Pt: 07:30 – 15:30
    Rozładunki: Pon – Pt: 07:30 – 15:30

    SIEDZIBA FIRMY / BIURO HANDLOWE

    Poznańska, Słupca, Polska

    MAGAZYN

    Fabryczna 7, Rogoźno, Polska

    BIURO HANDLOWE / MAGAZYN

    Inwestycyjna 9, Sosnowiec, Polska

    MAGAZYN

    Fabryczna 7/29, 16-020 Czarna Białostocka, Polska

    MAGAZYN

    Podraga iela 4, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1007, Łotwa

    Wybierz odpowiednią osobę do kontaktu

    Produkty

    Kształtowniki, Pręty

    Rychlewski Rafał

    tel: +48 784 067 357

    mail: rychlewski@salzgitter.pl

    Blachy

    Sapalski Paweł

    tel: +48 602 439 812

    mail: sapalski@salzgitter.pl

    Rury, Profile zamknięte

    Karolczak Robert

    tel: +48 602 439 815

    mail: karolczak@salzgitter.pl

    Logistyka i magazyny

    Logistyka Sosnowiec

    Mazurkiewicz Dominik

    tel: +48 667 899 138

    mail: mazurkiewicz@salzgitter.pl

    Logistyka Sosnowiec

    Mazur Grzegorz

    tel: +48 662 255 618

    mail: mazur@salzgitter.pl

    Magazyn Sosnowiec

    Gajocha Michał

    tel: +48 666 849 745

    mail: gajocha@salzgitter.pl

    Logistyka Rogoźno

    Bartyzel Kamil

    tel: +48 786 189 609

    mail: bartyzel@salzgitter.pl

    Magazyn Rogoźno

    Skonicki Andrzej

    tel: +48 696 495 764

    mail: skonicki@salzgitter.pl

    Logistyka Czarna Białostocka

    Grzegorz Mazur

    tel: +48 662 255 618

    mail: mazur@salzgitter.pl

    Magazyny Czarna Białostocka

    Łosiewicz Dariusz

    tel: +48 663 076 449

    mail: czarna@salzgitter.pl

    Logistyka Ryga

    Ewa Będkowska

    tel: +48 536 050 563

    mail: bedkowska@salzgitter.pl

    Magazyn Ryga

    Ecaterina Czerwinska

    tel: +48 668 683 614

    mail: czerwinska@salzgitter.pl

    Finanse i księgowość

    Kredyty Kupieckie i Windykacja

    Kaczmarek Magdalena

    tel: +48 632 743 850

    mail: kaczmarek@salzgitter.pl

    Księgowość

    Nowak Karolina

    tel: +48 632 743 860

    mail: nowak@salzgitter.pl

    Zarząd

    Członek zarządu - dyrektor generalny

    Cichoń Janusz

    tel: +48 32 787 38 00

    mail: cichon@salzgitter.pl

    Członek zarządu - dyrektor handlowy

    Duda Radosław

    tel: +48 32 787 38 00

    mail: duda@salzgitter.pl