Kontakt – Salzgitter

Zapraszamy do współpracy

Kontakt

Jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw na europejskim rynku dystrybucji stali

Salzgitter Mannesmann Stahlhandel Sp. z o.o.

ul. Poznańska 41
62-400 Słupca

Tel.: +48 63 27 438 00, +48 63 27 438 01
Fax: +48 63 27 438 08, +48 63 27 438 09
Web: www.salzgitter.pl
Email: slp@salzgitter.pl

NIP: 667-15-32-402
REGON: 311011046

mBank SA:
79 1140 1124 0000 2112 7100 1001 (PLN)

BGŻ BNP Paribas SA oddział Poznań:
84 1600 1084 0004 0507 6660 9001 (PLN)

Rejestracja: Sąd Rejonowy w Poznaniu
KRS: 0000076516
Kapitał Zakładowy: 14.340.000 PLN

W zakresie dystrybucji z magazynów w Europie
do Państwa dyspozycji jest ponad 1.500 pracowników
w 35 lokalizacjach na terenie 10 krajów europejskich.

Napisz do nas wiadomość!

Możesz skontaktować się z nami na wiele sposobów, jednym z nich jest wysłanie wiadomości poprzez formularz.

{{ errors.first('first_last_name') }}
{{ errors.first('email') }}
{{ errors.first('phone') }}
{{ errors.first('subject') }}
{{ errors.first('message') }}
{{ errors.first('captcha') }}

Słupca

SIEDZIBA FIRMY / BIURO HANDLOWE

Tel.: +48 63 274 38 00
ul. Poznańska 41, 62-400 Słupca

BIURO HANDLOWE
Pon – Czw: 08:00 – 16:00, Piątek: 08:00 – 15:00

Sosnowiec

BIURO HANDLOWE / MAGAZYN

Tel.: +48 32 787 38 00
ul. Inwestycyjna 9, 41-208 Sosnowiec

BIURO HANDLOWE
Pon – Czw: 08:00 – 16:00, Piątek: 08:00 – 15:00

MAGAZYN
Załadunki: Pon – Pt: 06:00 – 22:00
Rozładunki: Pon – Pt: 22:00 – 06:00

Rogoźno

MAGAZYN

Tel.: +48 67 268 48 14
ul. Fabryczna 7, 64-610 Rogoźno

MAGAZYN
Załadunki: Pon – Pt: 09:00 – 19:00
Rozładunki: Pon – Pt: 06:00 – 09:00 oraz 19:00 – 22:00

SIEDZIBA FIRMY / BIURO HANDLOWE

Poznańska, Słupca, Polska

BIURO HANDLOWE / MAGAZYN

Fabryczna 7, Rogoźno, Polska

MAGAZYN

Inwestycyjna 9, Sosnowiec, Polska

Wybierz odpowiednią osobę do kontaktu

Zarząd

Członek zarządu - dyrektor generalny

Cichoń Janusz

tel: +48 32 787 38 00

mail: cichon@salzgitter.pl

Członek zarządu - dyrektor handlowy

Duda Radosław

tel: +48 32 787 38 00

mail: duda@salzgitter.pl

Produkty

Kształtowniki, Pręty

Rychlewski Rafał

tel: +48 784 067 357

mail: rychlewski@salzgitter.pl

Blachy

Sapalski Paweł

tel: +48 602 439 812

mail: sapalski@salzgitter.pl

Rury, Profile zamknięte

Karolczak Robert

tel: +48 602 439 815

mail: karolczak@salzgitter.pl

Logistyka i magazyny

Logistyka Sosnowiec

Mazurkiewicz Dominik

tel: +48 667 899 138

mail: mazurkiewicz@salzgitter.pl

Logistyka Sosnowiec

Mazur Grzegorz

tel: +48 662 255 618

mail: mazur@salzgitter.pl

Magazyn Sosnowiec

Gajocha Michał

tel: +48 666 849 745

mail: gajocha@salzgitter.pl

Logistyka Rogoźno

Bartyzel Kamil

tel: +48 786 189 609

mail: bartyzel@salzgitter.pl

Magazyn Rogoźno

Skonicki Andrzej

tel: +48 696 495 764

mail: skonicki@salzgitter.pl

Finanse i księgowość

Kredyty Kupieckie i Windykacja

Kaczmarek Magdalena

tel: +48 632 743 850

mail: kaczmarek@salzgitter.pl

Księgowość

Nowak Karolina

tel: +48 632 743 860

mail: nowak@salzgitter.pl